مواد لازم 

هات داگ: 5 عدد

تخم مرغ: 1 عدد

پودر سير: 1 قاشق چايخوري

بيکينگ پودر: 1 قاشق چايخوري

نمک و فلفل: به مقدار لازم

ماست: 1 قاشق غذاخوري

شير: ¾ ليوان فرانسوي دسته‌دار

پنير چدار ورقه‌اي: 5 عدد

آرد ذرت يا آرد گندم: به مقدار لازم

روغن مايع براي سرخ کردن: به مقدار لازم

سيخ چوبي: 5 عدد

طرز تهيه کورن داگ

براي درست کردن کورن داگ ساده و پنيري ابتدا بايد آرد ذرت يا آرد گندم را با نمک و بيکينگ پودر مخلوط کنيد و چند بار الک کنيد. سپس تخم مرغ را در يک ظرف جداگانه بشکنيد و هم بزنيد و سپس به ترکيب آرد اضافه کنيد.

حالا شير و ماست، نمک و فلفل و پودر سير را اضافه کنيد و مواد را با همزن دستي يا برقي هم بزنيد تا در نهايت يک مايه يکدستي درست شود. خمير نبايد شل باشد، اگر احساس کرديد شل شده کمي ديگر آرد به آن اضافه کنيد.

بهتر است براي اينکه سوسيس طعم خام نداشته باشد، ابتدا کمي هات داگ را سرخ کنيد (سليقه‌اي است). سپس هر عدد هات داگ در سيخ يا چوب بستني فرو کنيد و بعد آن را با يک ورقه پنير کاور کنيد. پنير نبايد يخ زده يا خيلي نرم باشد، چون در اين صورت روي هات داگ فيکس نمي‌شود. سپس هات داگ‌ها را به مدت 20 دقيقه در فريزر قرار دهيد.

هات داگ‌هاي کاور شده با پنير را از سمت سيخ يا چوب بستني بگيريد و فقط هات داگ را در مايه خميري فرو ببريد تا تمام قسمت‌هاي سوسيس آغشته شود. در يک قابلمه يا تابه تا ارتفاع 5 الي 8 سانتيمتر روغن بريزيد و روي حرارت ملايم قرار دهيد تا روغن کاملا داغ شود. مقدار روغن نبايد کم باشد، چون هات داگ بايد در روغن فرو برود. حالا کورن داگ‌ها را از سيخ بگيريد و فقط هات داگ را در روغن داغ روي حرارت متوسط گاز فرو ببريد تا تمام سطح آن سرخ و طلايي شود. (کورن داگ چيست)

چجوري يک کوکو خوشمزه درست کنم؟

چگونه سالاد سزار را با سس مخلوط درست کنم؟

بهترين سالاد ماکاروني را اينجوري درست کنيد

چگونه شيريني کشمشي درست کنم؟

چگونه شيريني باميه ترکي درست کنم؟

چگونه در 8 گام عدس پلو درست کنيم؟

کورن داگ چيست و چگونه درست مي شود؟

داگ ,کنيد ,هات ,يا ,روغن ,آرد ,هات داگ ,1 قاشق ,را با ,اضافه کنيد ,کنيد و

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

حامی وب درس انشا shabshab babakdressshop آموزشی فاش میگویم مقالات سـیـسـتـم بـازاریـابـی فــایــل کابوس مطالب اینترنتی