سالاد سزار نوعي سالاد متشکل از کاهوي رومي، تکه‌هاي خرد شده نان تست با پنير پارمزان، آب ليموترش، روغن زيتون، تخم مرغ، سس ووسترشر، سير و فلفل سياه است. تنوع زيادي در تهيه? سالاد سزار وجود دارد که از جمله? آن‌ها مي‌توان به استفاده از مرغ گريل‌شده، ماهي کولي و بيکن اشاره کرد. سالاد سزار سنسو نيز يکي ديگر از انواع مدل هاي سالاد سزار است که با مرغ سوخاري تهيه مي شود. طرز تهيه سالاد سزار را در اينجا بخوانيد

طرز تهيه سالاد سزار

طرز تهيه سالاد سزار

مواد لازم

مواد لازم براي سس سالاد سزار

• ¼ فنجان روغن

• 2 قاشق غذاخوري پنير پارمزان رنده شده

• 1 قاشق غذاخوري سرکه سفيد يا آبليمو

• 2 قاشق چايخوري سس خردل

• نمک و فلفل

• 3 قاشق غذاخوري سس مايونز کم چرب

مواد اوليه سالاد سزار

• 1 عدد کاهوي بزرگ

• ¼ فنجان پنير پارمزان

• ¾ فنجان نان تست سرخ شده

مواد لازم براي سرخ کردن نان

• 2 قاشق غذاخوري کره

• 1 قاشق غذاخوري روغن زيتون

• نان تست

• فلفل سياه

دستور العمل‌

• روغن زيتون، پنير پارمسان، سرکه يا آبليمو، خردل، نمک، فلفل را در ظرفي با هم مخلوط کنيد.

• آنقدر اين مخلوط را هم بزنيد تا سس سزار حالت کرمي به خود بگيرد. در اين مرحله سس را بچشيد، و اگر لازم بود، مقدار بيشتري نمک، فلفل، و سرکه سفيد يا آبليمو به آن اضافه کنيد.

• کاهوها را بشوييد و به قسمت‌هاي کوچک‌تر خرد کنيد.

• کاهوهاي خرد شده را در کاسه بزرگي بريزيد.

• در اين مرحله بايد پودر پنير پارمسان و نان سرخ شده را به کاهو اضافه کنيد و اين مواد را خوب هم بزنيد تا با هم مخلوط بشوند.

• زمان سرو کردن سالاد، سس سزار را به آن اضافه کنيد.

منبع

چجوري يک کوکو خوشمزه درست کنم؟

چگونه سالاد سزار را با سس مخلوط درست کنم؟

بهترين سالاد ماکاروني را اينجوري درست کنيد

چگونه شيريني کشمشي درست کنم؟

چگونه شيريني باميه ترکي درست کنم؟

چگونه در 8 گام عدس پلو درست کنيم؟

کورن داگ چيست و چگونه درست مي شود؟

سالاد ,سس ,سزار ,قاشق ,غذاخوري ,پنير ,سالاد سزار ,قاشق غذاخوري ,اضافه کنيد ,را در ,تهيه سالاد

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

مداحي ومولودي هاي ناب بهتر باش فروشگاه لباس زنانه دانلود برای شما دانلود فایل کشکول عناوین مذهبي ، فرهنگي وسیاسی ترس نه اما فاش می گویم حقایق تلخ اند... در جستجوی حقیقت rubika مستر